ING Bank Śląski to jeden z największych polskich banków, oferujący swoje usługi klientom indywidualnym i podmiotom gospodarczym. Dołącz do naszego programu partnerskiego i zarabiaj od 110 zł za otwarte KONTO DIRECT Z LWEM. (CPO)


Informacja o produkcie

Konta z LWEM to konta spełniające wysokie wymagania klientów, dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań.

Oferta banku w zakresie kont obejmuje:
• Konto z Lwem Direct to konto osobiste przeznaczone dla nowoczesnych, korzystających z Internetu Klientów, którzy większość operacji bankowych załatwiają bez konieczności wizyty w oddziale.
• Konto z Lwem Direct 18-26 lat – oferta specjalna dla osób w wieku 18-26
• Konto z Lwem Komfort - dla aktywnych i bardziej wymagających Klientów, którzy wykonują wiele operacji zarówno w placówce banku, jak i z kanałów elektronicznych (Internet, telefon, bankomaty).
• Konto z Lwem Direct dla przedsiębiorców – konto służące do gromadzenia środków pieniężnych oraz dokonywania rozliczeń gotówkowych i bezgotówkowych, zarówno w kraju, jak i za granicą.
• Konto z Lwem Zysk dla przedsiębiorców - to konto firmowe dla nowoczesnych, korzystających z Internetu osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i korzystających z uproszczonych form księgowości, które większość operacji bankowych załatwiają bez konieczności wizyty w oddziale.

Na czym polega Program Partnerski ING Banku Śląskiego?
Program partnerski ING Banku Śląskiego polega na przekierowaniu użytkowników na strony ING Banku Śląskiego, gdzie można złożyć wniosek on-line o otwarcie konta. Do programu zapraszamy wszystkie serwisy i wydawców zainteresowanych naszą ofertą. Jednocześnie ING Bank Śląski zastrzega sobie prawo do dokonania własnego wyboru, a w szczególności niedopuszczenia do programu serwisów zamieszczających treści dotyczące: pornografii, rasizmu, przemocy, dyskryminacji itp.
Wszystkie udostępnione w programie materiały reklamowe są chronione prawem autorskim. ING Bank Śląski zastrzega, że w komunikacji reklamowej dozwolone jest wykorzystanie tylko materiałów reklamowych udostępnionych i autoryzowanych przez ING Banka Śląski, który potwierdza ich prawidłowość, kompletność i aktualność treści. W związku z tym jakakolwiek zmiana, modyfikacja częściowa lub całkowita autoryzowanych materiałów będzie skutkować natychmiastowym usunięciem partnera z programu.

Wynagrodzenie dla Wydawców: Wniosek o konto – 110 zł

Korzyści dla Partnerów:
• współpraca z renomowaną instytucją finansową
• promowanie konkurencyjnych i nowoczesnych produktów bankowych
• dostęp do atrakcyjnych narzędzi reklamowych ING Banku Śląskiego
• dostęp do infrastruktury Tradedoubler, pozwalającej na optymalizację posiadanych zasobów medialnychPolityka słów kluczowych (dla działań w wyszukiwarkach):
Polityka słów kluczowych jest zamknięta (zakaz promowania w wyszukiwarkach).

Walidacja leadów w programie: Za poprawnie wypełniony formularz kontaktowy uznaje się taki, który spełnia następujące kryteria: • nastąpił kontakt z użytkownikiem, który złożył dane kontaktowe (minimum 3 próby kontaktu) • w czasie rozmowy z konsultantem potwierdził swoje dane i ich poprawność • dane nie pochodzą od osoby trzeciej (nie zostały złożone przez inną osobę) Weryfikacja leadów odbywa się dwukrotnie: - na koniec danego miesiąca - na początku kolejnego miesiąca odbywa się weryfikacja leadów, które zostały pozyskane po walidacji odbywającej się końcem miesiąca


Wysyłka mailingów z ofertą Reklamodawcy możliwa jest tylko i wyłącznie po akceptacji testu przez pracownika Tradedoubler.

Jeśli posiadasz już konto w Tradedoubler kliknij na link i zgłoś się do wybranego programu. 

Jeśli nie jesteś zarejestrowany w systemie TradedDoubler podaj swój adres email i przystąp do programu.

  1. Wprowadź swój adres e-mail i kliknij "Rozpocznij!". Zostaniesz przekierowany na stronę Tradedoubler'a.
  2. Podaj adres swojej strony i inne szczegóły na trzech krótkich stronach - zabierze to około jednej minuty.
  3. Po zakończeniu otrzymasz wiadomość z linkiem, na który kliknij w celu aktywacji swojego konta. To wszystko!
Krok1 z 3, wprowadź swój adres e-mail: >