Zapraszamy do udziału w Programie Partnerskim TUI Biuro Podróży, w którym otrzymasz 4,5% od wartości sprzedaży wycieczki oraz 2% od wartości sprzedaży biletu lotnicznego (tylko czartery).

TUI Poland Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i od 2007 roku jest częścią największego koncernu turystycznego na świecie TUI Travel PLC, notowanego na London Stock Exchange.

Od ponad 40 lat TUI organizuje wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie. Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Posiada własne sieci hoteli, linie lotnicze oraz agencje turystyczne, które w profesjonalny sposób dbają o Klienta w miejscu wypoczynku.

Dzięki sile i międzynarodowemu doświadczeniu TUI wypracowało najwyższe standardy obsługi, a partnerów lotniczych i hotelowych wybiera bardzo starannie.

Wszystkie działania determinuje najwyższa troska o Klienta, a najwspanialszą nagrodą jest jego uśmiech.

Pasją TUI są podróże i dlatego jak nikt inny rozumie potrzeby swoich Klientów.

Na czym polega Program Partnerski TUI Biuro Podróży

Program partnerski TUI polega na przekierowaniu użytkowników na strony TUI, gdzie można dokonać zakupu wycieczki. Do programu zapraszamy wszystkie serwisy i wydawców zainteresowanych ofertą. Jednocześnie TUI zastrzega sobie prawo do dokonania własnego wyboru serwisów promujących ich produkt.

Niedozwolone jest emitowanie reklam na domeny z użyciem nazwy brandu TUI i jego odmian oraz w Google bezpośrednio na landing page. W programie obowiązuje również zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klientów

Jak z nami zarabiać?

Wystarczy pobrać kody jednej z naszych kreacji i umieścić w swoim serwisie. Grafiki są automatycznie aktualizowane przez Tradedoubler.Wysyłka mailingów z ofertą Reklamodawcy możliwa jest tylko i wyłącznie po akceptacji testu przez pracownika Tradedoubler.

Jeśli posiadasz już konto w Tradedoubler kliknij na link i zgłoś się do wybranego programu. 

Jeśli nie jesteś zarejestrowany w systemie TradedDoubler podaj swój adres email i przystąp do programu.

  1. Wprowadź swój adres e-mail i kliknij "Rozpocznij!". Zostaniesz przekierowany na stronę Tradedoubler'a.
  2. Podaj adres swojej strony i inne szczegóły na trzech krótkich stronach - zabierze to około jednej minuty.
  3. Po zakończeniu otrzymasz wiadomość z linkiem, na który kliknij w celu aktywacji swojego konta. To wszystko!
Krok1 z 3, wprowadź swój adres e-mail: >