Drodzy Partnerzy!

Cieszymy się, że możemy współpracować dzięki Tradedoubler.com!

Stena Line jest wiodącym przewoźnikiem promowym na świecie. W Polsce operujemy na trasie Gdynia – Karlskrona, posiadamy 3 promy. Rocznie obroty całego koncernu przekraczają 4 mld złotych, a przewozy wynoszą ponad 17 mln pasażerów, 3 mln samochodów osobowych oraz 1,7 mln jednostek frachtowych. Z Polski do Szwecji co roku przewozimy blisko pół miliona pasażerów oraz prawie 70 tysięcy samochodów osobowych.

Stena Line jest postrzegana jako lider zarówno w sektorze przewozów pasażerskich, jak i towarowych. Chcemy być pierwszym wyborem klienta i szczycimy się tym, że zapewniamy sprawną, bezpieczną podróż, a także znakomity poziom usług na pokładach naszych promów. O sukcesie Stena Line zadecydowała nasza gotowość do spełniania potrzeb i oczekiwań klientów. Jesteśmy pewni, że nadal będziemy wypełniać naszą misję dzięki elastycznemu i prężnemu podejściu do świadczenia nowoczesnych usług.

Na naszą działalność w Polsce składają się dwa obszary – transport oraz turystyka. Celem naszej współpracy z Partnerami jest zwiększenie sprzedaży zarówno usług transportowych, jak i turystycznych.
Parę faktów o sprzedaży Stena Line przez Internet:

  • nowatorski, rewolucyjny na rynku transportu morskiego system rezerwacyjny EFP, dający możliwość wyboru opcji cenowej, w tym najdroższej i najwygodniejszej taryfy Premium
  • średnia cena rezerwacji w wysokości 100 zł
  • ponad 40% rezerwacji dokonuje się przez Internet

Każdy Partner otrzymuje wynagrodzenie:
  • w Segmencie General: 10 gr za unikalnego odwiedzającego, a po przejściu do Segmentu Premium – 15 gr;
  • prowizję w wysokości 5% netto od wartości sprzedaży;
  • prowizję w wysokości 5% otrzymają również ci partnerzy, który wygenerują sprzedaż w ciągu 24 godzin od daty emisji baneru;

Polityka słów kluczowych jest ograniczona.
1) Nie wolno używać słów związanych z brandem Stena Line oraz z brandami konkurencji w Google, Bing, Yahoo, MSN, Eniro, itp.
2) Powyższy punkt dotyczy również błędów w pisowni (misspellingi).
3) Nie wolno używać fraz i zwrotów, które związane są z nazwą firmy i jej konkurencją.
4) Bezpośrednie linkowanie na stronę stenaline.pl nie jest dozwolone. Wydawcy powinni kierować z reklam w wyszukiwarkach na swoją stronę i dopiero później na stronę stenaline.pl.Jeśli posiadasz już konto w Tradedoubler kliknij na link i zgłoś się do wybranego programu. 

Jeśli nie jesteś zarejestrowany w systemie TradedDoubler podaj swój adres email i przystąp do programu.

  1. Wprowadź swój adres e-mail i kliknij "Rozpocznij!". Zostaniesz przekierowany na stronę Tradedoubler'a.
  2. Podaj adres swojej strony i inne szczegóły na trzech krótkich stronach - zabierze to około jednej minuty.
  3. Po zakończeniu otrzymasz wiadomość z linkiem, na który kliknij w celu aktywacji swojego konta. To wszystko!
Krok1 z 3, wprowadź swój adres e-mail: >